Velkobřezenské sportovní hry 2015

Čtyři sportovní disciplíny, natěšení uživatelé i pracovníci. Tak vypadaly sportovní hry, které jsme pro naše uživatele uspořádali ve středu 10. června 2015.

Celý den provázela soutěžní atmosféra a napětí kdo dosáhne až na pomyslné stupně vítězů. Uživatelé sbírali ve všech disciplínách co nejvyšší počet bodů, které se následně sčítaly. Mezi soutěžní disciplíny byl zařazen hod kroužků na cíl, házení plyšových žab na terč se suchým zipem, kuželky a dřevěné žetony, kde se uživatelé trefovali do jednotlivých přihrádek za určitý počet bodů.

Po absolvování všech disciplín už se jen netrpělivě čekalo, až budou body sečteny a vyhlásí se vítězové. Kdo bude ten nejlepší? Chvíle napětí byla téměř nekonečná a my jsme mohli vyhlásit výsledky. V dopoledním bloku zvítězila paní Milena, hned v závěsu paní Anna a pan Andrej. Odpoledne vyhrál pan Dobromil a další příčky obsadili pan Jiří a paní Marie. Naši vítězové dostali medaile, diplomy a drobné ceny, které jim budou připomínat vítězství v našich Velkobřezenských hrách v roce 2015. Nezapomněli jsme ani na ostatní uživatele, kteří předvedli nevídané výkony a odměnili jsme je sladkou pozorností.

Už nyní můžeme s našimi uživateli začít trénovat na příští Velkobřezenské sportovní hry, které se uskuteční v roce 2016.