Oslava narozenin - květen 2015

Jako obvykle, patřila druhá středa v měsíci oslavě narozenin. Tentokrát se nám sešlo dvanáct uživatelů, kteří slaví své narozeniny v květnu.

Májové středeční dopoledne patřilo paní Zdeňce (79), paní Stanislavě (64), panu Františkovi (96), paní Alžbětě (88), panu Miroslavu (79), paní Vlastě (93), paní Anně (84), panu Jaroslavu (79), paní Jiřině (93), panu Josefovi (86), paní Mileně (93) a paní Jaroslavě (74), ti od nás dostali sladkou čokoládovou pozornost.

Pozvali jsme pana Hromádku, který nám přijel zahrát na klávesy a k tomu pěkně zazpívat a společně s natěšenými uživateli rozproudil zábavu na celé dopoledne. Zazněly písničky jako Okolo Hradce nebo Pod našimi okny, tedy oblíbené písně našich uživatelů, které zvedly ze židle nejednoho tanečníka a tanečníci a opět byl plný parket.

Mezi zpíváním písniček a tancováním byli uživatelé pohoštěni čerstvými ovocnými dorty a kávou, dle libosti s mlékem a cukrem. Pana Hromádku jsme se odměnili potleskem a s úsměvy na tvářích jsme se mohli rozloučit. Samozřejmě už chystáme narozeninovou oslavu na měsíc červen a další letní měsíce.