Oslava narozenin - březen 2015

Krásné, kulaté, devadesáté narozeniny paní Dusji jsme oslavili společně s dalšími uživateli našeho domova ve středu 18. března.

Dopoledne jsme se sešli v kulturní místnosti, abychom popřáli paní Dusje a dalším uživatelům, panu Jiřímu (82), paní Marii (91), paní Vlastě (77), paní Marii (93), paní Božence (93), paní Jiřince (85) a paní Božence (95), k jejich významnému dni.

Pozproudit zábavu přijel pan Klaban se svou harmonikou a potěšil tak uživatele veselými a oblíbenými písničkami. Uživatelé neváhali ani chviličku, hned zaplnili taneční parket a předvedli svůj taneční um. Hlasivky samozřejmě nezůstaly pozadu, nikomu totiž nedalo, aby si alespoň jednu písničku nezazpíval. Na závěr narozeninové oslavy nemohla chybět známá a všemi milovaná „Ta naše písnička česká…“, která zněla celým domovem. V době odpočinku mezi zpíváním a tancem si uživatelé dopřáli kávu, dle chuti s mlékem či cukrem, a čerstvé chlebíčky se šunkou, vejcem, sýrem a okurkou, které vypadaly báječně. Současně s přáním jen toho nejlepšího, hlavně zdravím, štěstím a láskou, od nás každá uživatelka, která slavila narozeniny, dostala kytičku v jarních barvách v květináči a jediný muž, mezi oslavenci dostal něco sladkého na zub. Věříme, že se březnová narozeninová oslava povedla, a že si uživatelé takové rušné a veselé dopoledne plné zpěvu a tance moc užili.