Narozeninová oslava - duben 2015

Jako každý měsíc, i v dubnu jsme pořádali narozeninovou oslavu pro naše uživatele.

Ve středu 15.dubna dopoledne jsme se s našimi oslavenci, paní Drahomírou (89), paní Jaromírou (91), paní Blaženou (90), paní Alžbětou (88), panem Andrejem (80) a dalšími uživateli sešli v kavárničce u nás v domově, abychom si užili příjemné slavnostní dopoledne.

Pro všechny přítomné uživatele jsme uvařili kávu, kterou si sami dochutili dle své libosti mlékem a cukrem a samozřejmě nechybělo něco sladkého na zub. Tentokrát jsme přichystali pro všechny přítomné zmrzlinové poháry s ovocem a šlehačkou, které vypadali přímo báječně.

Celým narozeninovým dopolednem nás provázel hrou na harmoniku jeden z našich uživatelů, pan Dobromil. Zahrál české a moravské lidové písně, a tak jsme si mohli zvesela zazpívat a ještě více si užít tento významný den. Již tradičně jsme naše oslavence obdarovali krásnými fialkami v květináčích a sladkou čokoládou. Pro pana Andreje bylo připravené ještě jedno milé překvapení. Od své rodiny dostal krásný čokoládový dort, na kterém nechyběla svíčka ve tvaru číslice 80. To pana Andreje téměř dojalo k slzám a s radostí svíčku sfoukl. Oslava to byla vydařená, pěkná a veselá a my již připravujeme narozeninovou oslavu na měsíc květen a věříme, že si zase společně s našimi uživateli užijeme radostné narozeninové dopoledne.