Narozeninová oslava - červen 2015

Ve znamení letní pohody proběhla ve středu 24. června 2015 v našem domově již šestá narozeninová oslava našich uživatelů v tomto roce.

O zábavu se nám postaraly děti ze zdejší základní školy, které za pomoci paní učitelek nacvičily a poté předvedly hezká taneční, pěvecká a recitační vystoupení, tolik oblíbené u našich uživatelů. K tanci, zpěvu a poslechu nám přijel zahrát na harmoniku pan Klaban, který jako vždy uživatele naladil do dobré nálady.

K letnímu počasí patří i letní osvěžení. My jsme si tentokrát pro naše uživatele připravili zmrzlinové poháry se šlehačkou a horkou jahodovou omáčkou. Sladká vůně omáčky a čerstvé kávy zanedlouho zaplnila celou kulturní místnost a společně s hudbou a přítomnými dětmi naladila tu správnou atmosféru. Samozřejmě jsme nezapomněli na naše oslavence, kterým jsme s přáním všeho nejlepšího předali sladkou pozornost.

Tentokrát jsme slavili narozeniny paní Marie (94), paní Miloslavy (93), paní Věry (86), paní Dagmar (85), paní Zdeňky (85), paní Boženy (84), paní Aleny (84), paní Květy (83) a pana Josefa (83) a oslava to byla jako vždy povedená a veselá.