Mezigenerační hry - červen 2015

Ve čtvrtek 25. června 2015 jsem s našimi uživateli paní Miloslavou, Zdeňkou a panem Františkem nasedli do auta a vyrazili směr Dubí, kde pracovníci Podkrušnohorských domovů sociálních služeb pořádali již třinácté Mezigenerační hry.

Náš tým složený z našich tří uživatelů a tří dětí tamní základní školy hrdě reprezentoval náš domov. Připravených soutěží a úkolů se klienti zhostili víc než dobře a za pomoci přítomných dětí jsme všechna stanoviště hravě zvládli. Mezi soutěžními disciplínami byly kuželky, panák, zpívání a spousta dalších zajímavých stanovišť, na kterých se náš tým snažil nasbírat co nejvíce bodů a dosáhnout tak na stupínky vítězů. To se nám sice nepodařilo, ale i tak to bylo velmi příjemně strávené dopoledne s uživateli ostatních domovů a malými neposedy a již se těšíme na příští ročník tentokrát čtrnáctých Mezigeneračních her v Dubí u Teplic.