Stravování

Stravování zajišťuje naše kuchyně. Vaříme racionální i dietně upravenou stravu dle doporučení lékaře. Strava se podává pravidelně pětkrát denně formou snídaně, svačiny, oběda, odpolední svačiny a večeře.

Jídelníček je sestavován tak, aby odpovídal požadavku hygienických a výživových norem. Stravování je blízké domácím podmínkám, dodržujeme kulturu stolování. Dvakrát až třikrát týdně mají klienti při obědě možnost výběru ze dvou hlavních jídel. Při svátečních událostech jako jsou různá výročí, vánoční svátky, masopust, zahradní slavnost či velikonoce připravuje kuchyňský personál sváteční občerstvení.

V ceně stravného je samozřejmě i pitný režim po celý den. Na každém patře je  neustále k dispozici Mlýnský pramen, čaj či ovocné šťávy.

Pro naše klienty je k dispozici kavárnička, ve které si mohou nerušeně v klidném prostředí posedět se svými blízkými či příbuznými.

Celodenní stravné vč. pitného režimu 150,- Kč

Podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění, § 73 odst. 3 však musí klientovi po úhradě ubytování a stravování zůstat alespoň 15 % jeho příjmu (důchodu).