Oslava narozenin - březen 2015

Krásné, kulaté, devadesáté narozeniny paní Dusji jsme oslavili společně s dalšími klienty našeho domova ve středu 18. března.

Dopoledne jsme se sešli v kulturní místnosti, abychom popřáli paní Dusje a dalším klientům, panu Jiřímu (82), paní Marii (91), paní Vlastě (77), paní Marii (93), paní Božence (93), paní Jiřince (85) a paní Božence (95), k jejich významnému dni.

Pozproudit zábavu přijel pan Klaban se svou harmonikou a potěšil tak klienty veselými a oblíbenými písničkami. Klienti neváhali ani chviličku, hned zaplnili taneční parket a předvedli svůj taneční um. Hlasivky samozřejmě nezůstaly pozadu, nikomu totiž nedalo, aby si alespoň jednu písničku nezazpíval. Na závěr narozeninové oslavy nemohla chybět známá a všemi milovaná „Ta naše písnička česká…“, která zněla celým domovem. V době odpočinku mezi zpíváním a tancem si klienti dopřáli kávu, dle chuti s mlékem či cukrem, a čerstvé chlebíčky se šunkou, vejcem, sýrem a okurkou, které vypadaly báječně. Současně s přáním jen toho nejlepšího, hlavně zdravím, štěstím a láskou, od nás každá klientka, která slavila narozeniny, dostala kytičku v jarních barvách v květináči a jediný muž, mezi oslavenci dostal něco sladkého na zub. Věříme, že se březnová narozeninová oslava povedla, a že si klienti takové rušné a veselé dopoledne plné zpěvu a tance moc užili.

Zřizovatel

Město Ústí nad Labem Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Slovo ředitele

Nedávné události

Zajímavé odkazy

Kontakty

Domov pro seniory Velké Březno
příspěvková organizace
Klášterní 2
403 23 Velké Březno
Tel: +420 475 317 171
E-mail: info@domov-brezno.cz

Sledujte nás